Учешће студената Академије на двадесетој Београдској Ролеријади

Јубиларна двадесета Београдска ролеријада, уз учешће студената Криминалистичко-полицијске академије, одржана је суботу 23. септембра 2017. године, под покровитељством Града Београда. Ове године, манифестација је названа Београдска ролеријада ПЛУС јер су се, поред ролера, учесници такмичили са тротинетима, бициклама са и без педала, скејтбордовима, сегвејима итд. Трке су реализоване на потезу од Теразија, преко Трга републике и Васине улице, до Студентског трга. Осим такмичења, на Тргу републике је одржан плесни програм, као и вечерњи рок концерт. Тим поводом, 31 студент Криминалистичко-полицијске академије ангажован је на пословима обезбеђења манифестације. Студенти су похваљени од стране организатора за предан рад и одличну сарадњу.