Обележенo двадесет година од дипломирања прве генерације Полицијске академије

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Криминалистичко-полицијска академија и студенти прве генерације Полицијске академије обележили су 4. новембра 2017. јубиларних двадесет година дипломираних официра полиције у Министарству унутрашњих послова. Студентима су се обратили в. д. декана проф. др Горан Бошковић, у име Дирекције полиције помоћник директора Богољуб Живковић, а у име професора Слободан Милетић. Свечаној трибини присуствовали су професори: др Миленко Крећа, др Мирољуб Благојевић, др Остоја Крстић, др Мирослав Живковић, Мирољуб Јевтовић, др Милан Милошевић, др Ирена Павловић, др Саша Милојевић, др Сретен Југовић, као и командири Владимир Рабреновић, Милован Ђуричић, Трајан Антић и Саша Милићевић. У другом делу свечане трибине приказан је филм о првој генерацији студената Полицијске академије.