Састанак пројектног тима међународног ЕРАСМУС + програма под називом ImprESS

Дана 20.12.2017.године у просторијама Криминалистичко-полицијске академије одржан је први састанак пројектног тима међународног ЕРАСМУС + програма под називом: Improving Academic and Professional Education Capacity in Serbia in the area of Safety&Security (by means of strategic partnership with the EU)/ImprESS. Академија је координатор овог пројекта а као учесници пројекта, поред Академије, партнери су: Универзитет у Београду, Факултет безбедности, Универзитет Одбране, EDUCONS Универзитет, Метрополитен Универзитет и Steinbeis R-tech Институт из Крагујевца. Из иностранства, учесници су Steinbeis Hochshule Berlin, University of Stuttgart, Немачка, Saint Anna School of Pisa, Италија, Main School of Fire Service Warsaw, Пољска и Atrisc, Француска.

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта