Студенти Академије учествовали на међународном научном скупу Joint Public Service Exercise 2018.

Студенти Академије Иван Кошанин, Алекса Максимовић и Александар Миљковић, у пратњи ментора проф. др Петра Чисара учествовали су на међународном научном скупу Joint Public Service Exercise 2018 "Integrated Defense". Домаћин и организатор скупа био је National University of Public Service (NUPS) из Будимпеште. Студенти су презентовали рад под називом "Cybercrime in Serbia - overview of current state". У склопу скупа, било је више корисних разговора и размена искустава са колегама учесницима скупа из Мађарске, Словачке, Хрватске и Пољске."

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта