Студенти Академије учествовали у обележавању Дана Министарства унутрашњих послова

Звезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Министарство унутрашњих послова Републике Србије 27.05.2018. године, централном свечаношћу испред Дома Народне скупштине обележило је свој Дан на коме је приказало способности и вештине својих припадника, као и опрему и возила са којима располаже. Студенти Криминалистичко-полицијске академије учествовали су на централној манифестацији заједно са више од 1.200 припадника свих јединица МУП-а. У свечаном дефилеу пешачких формација један од ешалона чинили су студенати Криминалистичко-полицијске академије, који су марширали уз ешалоне организационих јединица Министарства. Поред студената који су учествовали у ешалону, студенти Академије учествовали су и у протоколарном делу прославе, као и у публици на трибинама.

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта