Студенти Академије учествовали у протоколарном делу манифестације „Београдски карневал бродова 2018"

Студенти Криминалистичко-полицијске академије учествовали су у протоколарном делу манифестације под називом „Београдски карневал бродова 2018“, у организацији Туристичке организације Београда. Карневал је одржан 25. 08. 2018. године, у савском акваторијуму на потезу од Бранковог моста до Газеле и трајао је од 16.00 часова до 22.00 часова. У договору с организаторима, током програма је било ангажовано 16 студената Криминалистичко-полицијске академије који су обављали послове обезбеђења у сарадњи с припадницима Министарства унутрашњих послова Републике Србије. Студенти Академије су својим учешћем допринели промоцији Криминалистичко-полицијске академије, као и туристичке понуде и наутичког туризма града Београда. Припреме за ангажовање студената су организовали ментори Академије, док је са студентима током манифестације био ментор Стојиљковић Дејан.

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта