Учествовање студената КПА на министарској конференцији 16+1 у Београду

Трећи форум градоначелника главних градова Народне Републике Кине и земаља Централне и Источне Европе одржан је уторак 16. октобра 2018. године, у Београдском Центру Сава, под покровитељством Владе Републике Србије. Тим поводом, на позив Града Београда, 32 студента прве године Криминалистичко-полицијске академије, било је ангажовано на пословима регистрације учесника форума, као и на инфо пулту у хотелима “Hajat“ и „Crowne plaza“, на аеродрому „Никола Тесла“ и у позоришту на Теразијама. Студенти су похваљени од стране организатора за предан и савестан рад.

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта