Дани форензике на Сајму књига

Током Сајма књига, одржани су Дани форензике у оквиру којих су студенти и професори Форензичког инжењерства, заједно са колегама из НКТЦ МУП РС предвођеним Ненадом Аранитовићем, понудили посетиоцима да се опробају у обављању неких од послова форензичара. Посетиоци су са великим интересовањем фиксирали латентне трагове папиларних линија и вршили макроскопска и микроскопска механоскопска уклапања. Презентације различитих тема из области форензике одржали су др Наташа Радосављевић-Стевановић, Начелник Одељења за физичко-хемијска и токсиколошка вештачења, Весна Анђелић-Николенџић и Мирјана Стојов, наставнице страног језика, проф. др Петар Чисар, доц. др Ивана Бјеловук, доц. др Ана Бранковић, као и свршени студенти специјалистичких и мастер студија спец. крим. Сања Пешић и маст. инж. технол. Уна Радовановић Ненадић.

© Copyright 2018. All Rights Reserved Криминалистичко-полицијска академија. Информатички центар. Пријатељи сајта