Увид научној и стручној јавности за дан 26.01.2018

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и  Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студентa Кресојевић Милана под називом: ”Ниво физичких способности припадника жандармеријеу односу на године старости ”. Извештај и специјалистички  рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр. 196.

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студентa Којадиновић Предрага под називом: ”Савремена средства у противдиверзионој заштити”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр. 196.