Увид научној и стручној јавности за дан 10.09.2018

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студентa Поповић Горана под називом: ”Разрешење сукоба насталих на етничкој основи”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.

Криминалистичко-полицијска академија – Београд ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студентa Милошевић Милоша под називом: ”Дезинформације и гласине на друштвеним мрежама и кризне ситуације”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, сем суботе, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијске академије у Београду-Земун, ул. цара Душана бр.196.