Увид научној и стручној јавности за дан 17.01.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Вукашиновић Јелена под називом: ”Место и улога жена у непосредном физичком обезбеђењу.” Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул.цара Душана бр.196,Земун.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студентa Митровић Дејана под називом: ”Тестирање оптималне јачине WPA2-РSK шифре за логоровање у бежичном окружењу коришћењем софтверских алата Кали Линукс.” Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул.цара Душана, бр.196, Земун.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студента Станковић Александра под називом:”Анализа обучености полицијских службеника Полицијске управе у Смедереву за употребу средстава принуде.”  Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул.цара Душана бр.196,Земун