Увид научној и стручној јавности за дан 22.01.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студенткиње Купрешанин Јелене под називом: ”Полицијска дипломатија као облик међународне државне сарадње ”. Извештај и специјалистички рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул. Цара Душана бр.196, Земун.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Станковић Драгане под називом: ” Посебно осетљиви сведоци у кривичном поступку Републике Србије ”. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијско универзитета у Београду, ул. Цара Душана бр.196, Земун.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студента Недељковић Бранка под називом:”Управљање талентима у међународним организацијама”. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијско универзитета у Београду, ул. Цара Душана бр.196, Земун.