Увид научној и стручној јавности за дан 15.05.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности специјалистички рад и Извештај комисије о оцени специјалистичког рада студенткиње Костић - Стевановић Бојане под називом: ”Криминалистичка анализа међународне оперативне полицијске сарадње у расветљавању серије кривичних дела  разбојништва извршених на територији Републике Аустрије”. Извештај и специјалистички  рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул. Цара Душана бр.196,Земун.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности мастер  рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студента Ранковић Игора под називом: ”Држање и покрети тела  као извор информација о обмањујућем понашању осумњичене особе током испитивања”. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, ул. Цара Душана бр.196, Земун.