Увид научној и стручној јавности за дан 30.12.2019

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности  мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Ристовић Марије - Магдалене под називом: ”Подгрупа“ кривичних дела тероризма- систематизациони критеријуми и кривичноправна анализа“. Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.

Криминалистичко-полицијски универзитет ставља на увид научној и стручној јавности  мастер рад и Извештај комисије о оцени мастер рада студенткиње Ане Ђукановић под називом: ”Опојне дроге као објекат кривичних дела у Кривичном законику Републике Србије . Извештај и мастер рад могу се видети сваког радног дана, од 10 до 13 часова у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у библиотеци Криминалистичко-полицијског универзитета у Београду, Цара Душана бр.196, у Земуну.